Mac Valves Inc.
Mac Valves Inc.

MAC Valves, 1948 yılında Amerika'nın Michigan eyaletinde kurulmuş ve pnömatik üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Diğer üreticilerin aksine MAC Valves standart ürünlerin yanısıra endüstrilere özel çözümlerle pazarda farklılaşmıştır.

SAY Endüstriyel Çözümler olarak 2001 Yılından bu yana Amerikan menşeli MAC Valves'lerin Türkiye'deki TEK distribütörüyüz.

 Alwitco
Alwitco

60 yıldan fazla bir süredir Cleveland, Ohio bölgesinde bulunan Allied Witan Company, temiz ve sessiz pnömatik operasyonlar için endüstriyel gürültü kontrol cihazları(pnömatik susturucular) üretmektedir.

Atomuffler® ve Bantam® susturucu ve filtreleri, tamamen metal susturucular ve filtreler, gözenekli metal filtre susturucular ve havalandırma-havalandırma filtreleri de dahil olmak üzere tüm Alwitco ürünleri endüstriyel işyerinde sağlığı ve güvenliği artırmaya yardımcı olur.Teco Italy
Teco Italy

TECO, Ocak 1995'te kurulap ve ambalaj makineleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.  Şirket aslında 1989'dan beri faaliyet gösteren oluklu mukavva ambalajlama merkezi olan CARTECO'dan türetilmiştir. Oluklu mukavva katlama tesisi olan CARTECO, bu alandaki deyimlerinden yola çıkarak kendi makinesini üretme kararı alır. Başarılı sonuçlar, otomatik paketleme makinelerinin üretimi ve satışı ile uğraşan TECO'nun kurulmasına yol açar.Kısa zamanda taze meyve sektöründe ün kazanır ve oluklu mukavva için büyük bir otomatik İtalyan üreticisi haline dönüştür.

TECO paketleme makinelerinin kolay kullanımı, şirketin fırıncılık, pastacılık ve süt ürünleri, et ve hatta kimya endüstrisi gibi diğer alanlara genişlemesini sağladı. Mevcut üretim programı, oluklu ve düz tahta, amerikan kutuları, kapak makineleri ve plastik kasalar için kullanılan kalıplama makinelerinin yanı sıra, istifleyici ve konveyör bantları gibi geniş bir aksesuar yelpazesine sahiptir. TECO ağırlıklı olarak katı ve komplike olmayan standart makinelerin seri üretimine odaklanmakta, ancak talep üzerine şirket ayrıca özel çözümler de sunmaktadır.Wandfluh
Wandfluh

Wandfluh Grubu, kendi şirketleri aracılığıyla Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'da aktiftir. Ayrıca dünya çapında 30'dan fazla ülkede, çeşitli pazarlarda Wandfluh ürünleri sunan ve müşterileriyle işbirliği içinde hidrolik çözümler üreten distribütörleri vardır. Tüm şirketler ve distribütörler, İsviçre'deki geliştirme ve üretim tesislerine doğrudan erişebilmektedir. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde mühendislik ve üretim süreçlerine dahil edilmesi sağlanmakta ve teknik olarak zorlu projeler yüksek kalitede, zamanında gerçekleştirilebilmektedir.PHD Inc.
PHD Inc.

PHD Amerikan menşeili endüstriyel ekipman üreticisidir. Her endüstri için pnömatik,hidrolik ve elektirik tahrikli ürünleri bulunmaktadır. Ürün gamında bulunan başlıca ürünler şöyledir; Clampler, Gripperler, Rotary Aktüatörler, Silindirler.Bimba Inc.
Bimba Inc.

Bimba, IMI Precision Engineering'in bir parçasıdır. Bimba, tüm mühendislik çözümleri için kullanımı kolay, güvenilir ve hazır, sektör lideri pnömatik, hidrolik, elektrikli ve vakumlu hareket çözümleri sunan ileri görüşlü bir inovatördür. Bimba, pnömatik, hidrolik ve elektrikli aktüatörler de dahil olmak üzere geniş kapsamlı endüstri lideri ürünler pazarlamaktadır; valfler; bağlantı parçaları; vakum ürünleri; Hava hazırlama ve çeşitli güvenlik ve üretim çözümleri. Geniş kapsamlı standart katalog ürünlerine ek olarak, şirketin işi belirli müşteriler ve uygulamalar için tasarlanmış birçok özel ve yarı özel ürün geliştirmektedir. Makine ve otomasyonda kullanılan bu ürünler, geniş bir çeşitlilikteki endüstrilerde orijinal ekipman üreticilerine ve dünya çapındaki son kullanıcılara satılmaktadır.